| Sabwy a întrebat:

MAi stiti site-uri de genu.(ex. Stardoll)?

Răspuns Câştigător
17 răspunsuri:
| Gabry a răspuns:

Incearca www.ourworld.com
aici faci bani, ai casa ta, iti cumperi haine, prietenii tai isi pot face conturi si va puteti duce la fast food, puteti sa vizitati case...

| Sabwy explică:

Site-iri in care ai bani. cumperi... haine. farduri. chestii.pentru casa... si e o lume virtuala...

| Sabwy explică:

Stie cineva cat costa ziarul saptamana financiara insotita de biografia despre michael jackson?

| Ralux a răspuns:

Incearca www.meez.com si www.i-dressup.com
xoxo!

| ladypink1 a răspuns:

Www.roiworld.com ejocurifete.ro

| shishilik a răspuns:

Cel mai complex site virtual..cumperi, faci bani, te casatoresti, cresti animale, mergi la plaja, munte, cinema...etc. etc. este www.ma-bimbo.com
Dar e in limba franceza. Este si in engleza dar nu e asa complex www.missbimbo.com

Daca vrei sa joci, dar nu intelegi prea bine, te pot ajuta la inceput. Trimite-mi un mesaj privat, daca ai nevoie de ajutor:)

Sper sa te fi ajutat cu ceva.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, www, ourworld.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harumika.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.girlsense.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fab stradoll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar fi
http://pandanda.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miss bimbo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.supersecret.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.buildabearville.com

| ApArEnTeiNsElAtOaRe a răspuns:

Mai multe detalii...