| LaMLaMlaMa a întrebat:

MAINE e ziua surioarelor mele, implinesc 4 ani.Si vreau sa ma costumez in Hannah Montana.Cum sa fac sa nu imi cada peruca sau sa mi-o dea jos ele?

Răspuns Câştigător
| DroGuleTz a răspuns:

Buna
Incearca s ao prinzi pe dedesubt cu niste agrafe negre o sa iti stea de minune si eu am patit la o pretrecere dar mi-am pos agrafe si nu a cazut pup dolce sper ca te-am ajutat
Pa-PA
fundita?puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| Bianqita a răspuns:

O strangi cu agrafe bine de tot si ai grija sa nu te apucelaughing

| Angelsergiuboy a răspuns:

Super GLU
PICATURA

dar no mai dai jos decat daca tai tot parul

sau nu le lasi sa iti atinga peruca

| Tadotaki a răspuns:

Puneti o coronita peste ea.thinking` Sau...prinde-o cu clame... Sua cu lipicilaughing de preferat SuperGluu`laughing

| Chriss_5780 a răspuns:

Draguţtă iniţiativă. Poţi să iţi pui lipici.:Xsau ceva de genul. Fundă?
P. S:La Mulţi Ani!

| LaMLaMlaMa explică:

Cei care au spus metoda cu lipici.FRATILOR,SUNTETI NEBUNI?! Sa ma rad in cap? de unde v-a venit ideea asta? Doamne fereasca-ma sfantul!

| LittleKiddo a răspuns:

Pai...asigurate ca nu iti pun mana pe peruca...adica spune-le si tu ceva de genu ca ti-ai facut parul cu ceva solutie si nu poate sa il atinga nimeni. in fond au 4 ani si nu pot sa isi dea seama Fudoi puppy dog eyes?

| Diana5320 a răspuns:

Buna ziua
Daca ai niste agrafe bune, tari care nu se vad foarte tare ele ar fi de folos, prinde peruca stranscu ele de parul natural, si incearca sa nu iti lasi surorile sa traga tare de el.
Sper ca ti-am fost de ajutor la multi ani surorilor tale si sa ai o duminica placuta!

| YLoveNiniForeverFan1 a răspuns:

Radete in cap si puneti peruca pe cap lipesteo cu lipici