| yoonny a întrebat:

Maine este liber la scolile din Bucuresti?

din cauza meciului

fundita

Răspuns Câştigător
| Em_Gaby_1992 a răspuns:

Da:

Inspectoratul Şcolar al Municipiului Bucureşti (ISMB) a anunţat că în 9 mai, când are loc Finala Ligii Europa, cursurile vor fi suspendate în toate şcolile din Capitală, în urma solicitării primarului general Sorin Oprescu, informează Mediafax. Potrivit reprezentanţilor ISMB, Primăria Capitalei a solicitat, vineri, suspendarea cursurilor în data de 9 mai, în toate unităţile de învăţământ preuniversitar din Bucureşti, având în vedere că pe Arena Naţională va avea loc Finala Ligii Europa.

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! spre bucuria si fericirea voastra da, e adevaratwinking
Ziua de 9 mai va fi liberă, însă doar pentru elevii din Bucureşti. Organizarea evenimentului Europa League l-a determinat pe primarul general să ceară Inspectoratului să suspende cursurile.

Motivul este numărul mare de suporteri care vor însoţi la Bucureşti echipele care îşi vor disputa finala
O ZI BUNA SI FRUMOASA SA AI!

| AlexDaniel7293 a răspuns:

Da pentru ca vin 30 000 spanioli.

| DaniiWtf a răspuns:

Da. La noi a venit directoarea ieri si en anuntat, dar se vor face orele altcansva, deci se va recupera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la mine la scoala este liber.
imi dai funda te roooogggggg

| papusica987 a răspuns:

De ceeeeeee nu stau in Bucuresti:-l?

| Firdinica a răspuns:

Da este liber.

| XXXL a răspuns:

Nu este corect, eu am terminat mai demult dar consider ca nu este corect deoarece pe 9 mai se sarbatoreste si ziua Europei asa ca ar fi trebuit sa nu se faca scoala nicaieri in Europa maine, va bucurati dar o sa fiti chenati la scoala intr-o sambata, yeeeeeee laughing

| PeaceDay a răspuns:

Da. Mie mi se pare o mare prostie.

| DiduBaaaa a răspuns:

Da.batting eyelashes. Dar se va recupera straight face.

| madelineey a răspuns:

Da se sta acasa ieri au venit 2 profesori si domnul director sa ne spuna ca nu mergem la scoala.