| NemNUZ a întrebat:

Maine merg sa ma tund, cam ce tunsori cu creasta sau tepi imi recomandati as prefera sa aiba si putin breton dau funda la cele mai frumoase

3 răspunsuri:
| RooBerrT123 a răspuns:

In coama asa ma tund si eu!

| DeathDealer a răspuns:

Poti incerca asa: la spate in pierut (ca un fel de bross, sa zicem cu 1, 2 si 3) si in crestere pana la breton(cu 4).si merge sa iti faci si creasta si tepi si putin de breton

| DeathDealer a răspuns:

Poti incerca asa: la spate in pierut (ca un fel de bross, sa zicem cu 1, 2 si 3) si in crestere pana la breton(cu 4 sau mai mare).si merge sa iti faci si creasta si tepi si putin de breton