| BestOfTheBest a întrebat:

Salut cum credeti ca ar sta mai bine unui baiat.cu tepi si cu bretonul intr-o parte sau cu creasta si fara breton?happy

Răspuns Câştigător
| roxycool a răspuns:

Cu tepi si cu breton intr-o parte! love struck :*

14 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Ambele frizuri mi se par de gay

| BestOfTheBest explică (pentru wforweirdo):

Si tu cum iti tii parul ****? sau tie ti-a picat si te dai smecher?

| wforweirdo a răspuns (pentru BestOfTheBest):

Ce sari aşa în sus? Ţi-am zis doar părerea mea.

| BestOfTheBest explică (pentru wforweirdo):

Si ti-am cerut tie parerea daca nu are nici`o legatura cu intrebarea?

| roxycool a răspuns:

Funda? plzz puppy dog eyes

| marius1995rr a răspuns:

Mie imi place cu tepi (dar nu micutzi laughing ) si cu breton mai mult intr-o parte...eu unul asa am tongue si nu sunt nici emo nici punkist. mie imi place stilul funky big grin. la fete le plac.dar unii baieti invidiosi fiind. mai baga cate o gluma.ori iti strica freza...stiu din propria experientza laughing >>> Creasta fara breton este de cocalariwinking.

| AndreyAey a răspuns:

Cu tepi si breton