| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa joc World of Warcraft, si dupa ce intru in joc trebuie sa dau bani reali pentru anumite chestii ca in metin2?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu merita sa dai bani la niciun joc de pe internet in general.Cu banii aia in realitate poti face ceva benefic, care sa fie consistent, sa simti cu adevarat beneficiul.Sa dai banii pentru niste lucruri in plus la niste jocuri virtuale mi se pare ceva ciudat si stupid.Banii se pot folosi in viata reala in multe moduri mai atractive, am mai spus.Plus ca satisfactia nu e aproape deloc mare daca dai bani la orice joc virtual. E doar parerea mea.

3 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

Nope, nu merita. De ce nu incerci server-urile private? big grin
De ce-ai da bani pe jocuri, cand ii poti folosi pe ceva util? happy

| DanMp3 a răspuns:

Ce farmec are un joc daca incerci sa "trisezi" joaca si fa totu de la 0 pana cresti fara sa bagi bani in acel joc nu are nici-un farmec... si eu am bagat cateva milioane intr'un joc si acum regret straight face

| Cristi_3697 a răspuns:

Depinde... daca iti place joaca daca nu, nu