| Andrei_3853 a întrebat:

La NFS World trebuie sa dai bani reali pentru bost sau banii care ii castig la curse?

2 răspunsuri:
| VladM15 a răspuns:

Ba ca sa-ti iei busturi trebuie sa bagi in joc dica ban reali poti lua busturi prin sms sau sa platesti cu cardul e tare jocul eu l-am terminat big grin

| Deukha a răspuns:

Buna,Andrey.stiu ca fratele meu juca NFS ...acum nu-l mai joaca din cate am aflat, ma rog e sigur nu trebuie sa dai banii reali.trebuie sa dai bani care.ii castigi din cursewinkingFUndha?love struck