| daniDeeDee a întrebat:

Merita vazut filmul The Proposal?

Cat mai multe pareri.

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Mie mi-a placut. Sandra Bullock e super actrita si partenerul ei e tot un actor simpatic (din van wilder). Ti l-as recomanda.

8 răspunsuri:
| antonius74 a răspuns:

Da, eu cred ca merita. e o comedie exceptionala laughing

| daniDeeDee explică:

Multumesc frumos pentru pareri. happy
kiss

| hândel a răspuns:

Da, merita vazut.winking

| Brigitta a răspuns:

Si mie mi-a placut. E dragut filmul happy

| dudu_4306 a răspuns:

Daca iti plac comediile romantice atunci sigur iti va placea. Mie mi-a placut, nu pot sa zic ca m-a impresionat dar e destul de bunwinking

| premamotion a răspuns:

Cu siguranta. Este unul dintre cele mai bune filme vazute recent.

| madboy8 a răspuns:

O nota de la 1 la 10 cred ca i-as da un 8. Deci, merita vazut! Vizionare placutawinking

Bafta multa

| nasta4f4 a răspuns:

Da!:X Mie mi-a placut foarte tarehappy...Vizionare placuta!