| MidnightSun a întrebat:

Mi-am activat Cronologia pe Facebook dar am trecut de acea saptamana in care poti sa o dezactivezi, dar vreau inapoi varianta originala, ce pot face?

3 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Poate te ajuta acest tutorial

http://www.youtube.com/watch?v=LxlMbp9ABw0

| SteffiSmile a răspuns:

Prea tarziu...totul e pierdut.=) Si eu am aplicatia asta tampita x_x

Be Happy^^

| Zeran a răspuns:

Avand in vedere ca nu esti nici pe departe un caz izolat facebook va face un soi de "derogare" sau va schimba putin actualele conditii; insa nu cred ca in viitoarea luna pentru ca e nevoie de un rezultate seminifcativ statistic...
Parerea mea, in general cand apare ceva nou pe facebook nu te arunca, gandeste-te la un status inteligent daca vrei sa faci furori sau o poza amuzanta sau porno( dupa putinta) si zic asta deoarece asta e o groapa de gunoi in care ulterior se va putea sapa.