| wizopo2 a întrebat:

Mi-am cumparat o camera video Samsung HMX F90. Pe capac scrie ca are buton pentru a posta video-urile direct pe youtube, dar eu nu-l gasesc. Imi poate spune cineva unde se afla acest buton?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

After you capture your must-share moments, simply connect the camcorder to a PC, select your files, and press the One-Touch Sharing Button to quickly upload your videos to YouTube.

| 8mariastar a răspuns:

E vrajeala nu e adevarat nu are cum ca nu ai cum sa pui dupa camera video direct pe youtube