| ioanaluv a întrebat:

Mi-am descarcat sims 2 si acum incerc sa-l instalez, dar nu stiu ce aresad.
Dupa ce bag cd-ul1 in Daemon Tools la 23% imi apare o chestie si se inchide dupa aia. Ce are?sad
Nu stie nimeni?sad
Imi mai trebuie ceva sau ce?

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Trimite-mi id-ul tau de mess pe privat. happy

| Ang3l_2482 a răspuns:

Sims-ul are 4 parti fisiere iso adica le deschizi cu deamon tools. Dupa ce nu-ti mai merge la 23% nu-ti cere a 2-a parte? ca poate dai tu x si nu mai merge cand iti cere a doua parte(adica part 2) montezi partea a 2-a dai pe mount si selectezi part 2 si ar trebui sati mearga! la fel faci si cu part 3 si cu part 4! Sper ca ti-am fost de folos! Succes! Daca nu sti ceva scrie pe Youtube "The sims 2 Tutorial install si iti arata cum trebuie sa te descurci! Uite iti dau id meu de mess: alexandra_draganescu2008 in caz ca daca vrei sa ma mai intrebi ceva!

| greenmile00 a răspuns:

Pai nu o fi buna imaginea pe care o ai descarcata. Mai descarca una din alta parte, si incearca