| alessyca a întrebat:

Mi-am facut un blog si ma intereseaza niste pareri obiective:P
http://dulapiorulcuvise.blogspot.com/

6 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Frumos. pentru promovarea lui iti recomand http://www.bagamare.ro/

| buburuzAndreea a răspuns:

Arata foarte bine si scrii tare frumos. Pozele sunt alese cu grija, se vede ca e muncit. Super ideea cu cartea pe care o citesti acum.

Acum sa-ti spun si ce cred ca nu e chiar perfect? Pana s-a incarcat poza de la inceput, aia mare, vroiam sa-ti zic sa o micsorezi. Dar cand a aparut mi-am dat seama ca are farmecul ei asa mare cum e. Totusi titlul si subtitlul nu se inteleg. Cred ca ai putea sa aliniezi la dreapta subtitlul si si sa-l faci putin mai gros. Ai in imagine niste pete de culoare, un roz si un verde cred. Le-ai putea folosi, depinde si cum vrei tu sa arate. Si la postarea "Ma plictisesc", fontul e putin cam maruntel. M-au cam durut ochii, desi am citit-o pana la capat, ca a fost postarea mea preferata de pe blogul tau. Foarte frumos scrisa. Si cu element surpriza la sfarsit. love struck

Gata, sper sa iei ca atare parearea mea si sa nu te superi. Am fost obiectiva, te-am si criticat putin.

Bafta la blogaruit, faci treaba buna! big grin

| baby C a răspuns:

E foarte frumos....ai muncit mult la el?

| adika a răspuns:

Imi place! scrii tare fain! uite il poti inscrie aici si castigi promovare si nu numai:
http://www.exposhop.ro/Code/Applications/web/index.cgi?action=blog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o dulce, ce pot sa fac sa te cunosc?