| comet a întrebat:

Mi-am uitat parola la Ipod. Adica am pus o parola gresita. De exemplu in loc de 1q2w3e am pus 1s2f4q si nu mai stiu parola. Acum scrie ca trebuie sa ma conectez cu Itunes. Am intrat in itunes dar zice ca trebuie sa scriu parola pe telefon intai. Daca tin apasat 20 de secunde butonul de sus care aprinde telefonul si butonul "acasa" de jos (cel rotund) imi intra in itunes si pot sa restartez tot telefonul dar eu nu vreau sa pierd melodiile si pozele. Ce pot face? Daca il stingeam acum 20 de minute si il aprindeam ma mai lasa sa bag parola o data. Acum daca il sting nu ma lasa. dau funda +vot

1 răspuns:
| white_2190 a răspuns:

Incearca la un service poate te pot ajuta, sau nu poti folosi vreun cablu de date cv? sa le transferi in pc? succes