| i_love_you_and_i_am_cool a întrebat:

Miley cyrus, ashley tisdale, selena gomez, demi lovato, vannessa hudgets sau emily osmet? care este preferata voastra si de ce?

86 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez cred ca e cea mai frumoasa si talentata dintre ele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. sunt fan nr 1 a lui Ashleyy o iubesc:X
apoi Miley, Selena, Demi, Vanessa, Emily

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.selena
2.miley
3.vanessa
4.ashley
5. emily osmet
6.demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus, Ashley Tisdale, Selena Gomez, Demi Lovato, Brenda Song, Tiffany Thornton, Hilary Duff, Emily Osment, Chlesea Staub, Vanessa Hudgets, Lidsay Lohan, etc... toate eceste fete au devenit celebre filmelor marca Diseny. Pe parcurs, au devenit cuoscute si datorita scandalurilor(Vanesa Hudgets), drogurilor si a bauturii(Lindsay Lohan), sau alte chestii, cum ar fi muzica, dansul, etc... Mie cel mai mult imi place de Lidsay Lohan si de Hillary Duff, pe care nu le-ai trecut in lista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus pentru ca seman cu ea si canta fain s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vannessa hudgets deoare e cea mai sincera si nu se prostituiaza ca celelalte si nu mai zic numele ca sa nu se super pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 miley 2 selene 3 ashley 4 vannesa 5 demi si emily asa si asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez pentru. ca e cea mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de selena gomez pentru ca nu este ca toate celelalte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi si selena sunt cele mai tari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunie miley si selena amandoua pentru mine sunt la egalitate dar imi place cum canta si vanessa dar nu e asa de frumoasa ca ele dar canta mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie impalace de demi lovata, selena gomez, si miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Vanessa hudgens are o voce ok si este fumusika. Demi lovata draguta amuzanta frumoasa desteapta dar cred ca at auzit vestile noi. Selena gomez:frumoasa si o voce ok. Asley num prea desteapta dar canta bin. Myley Cyrus :desteapta frumoasa atractiva o catareaza exceptionala amuzanta dansatoare buna un idol >Deci in concluzie Myley este preferata mea. Dar si de celelalte imi place. emyly Osmet e ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferta mea este selena gomez pentru ca imi place cum canta, cum se imbraca, imi place parul ei imi place toate la ea si celelalte sunt foarte frumoase dar eu o prefer pe selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place miley dar acum nu mai pot sa fac diferenta toate sunt superbe si faimoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez este preferata mea pentru ca nu se droghiaza sica nu are fata de drogata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iubesc pe miley cirus pentru ca ea este preferata mea si o iubesc mult cu drag ramona

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma pot otaradar, vedetele astea are cam multe fite pe cap si altelenu dar ce sa spun trebuie sa recunnosc ca canta aceste vedete super am asculta multe melodii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus pentru ca e mai cunoscuta desigur!

| ioanatizzy a răspuns:

Ashley tisdale... din mai multe puncte de vedere

| darydemi a răspuns:

Demi lovato pentru ca canta cool
o ador
e ffrumoasa
si imi place mult cum se imbraca(cool)

| htrhughtrugtugburegf7r a răspuns:

Toate in afara de selena gomez e prea tampita

| rafi_5704 a răspuns:

Selena e cea mai draguta si joaca foarte bine e cea mai tare cine e de acord cu mine? pe locul 2 demi lovato

| mihaela_1590 a răspuns:

Miley Cyrus deoarece mi se pare mai atractiva mai frumoasa decat Demi Lovato ca are barba aia urata deci, in concluzie Miley Cyrus este o fata draguta, amuzanta si canta foarte bine!

| ant0nia a răspuns:

Mie imi place de Miley Cyrus pentru ca canta minunat si e foarte frumoasa.