| princebarbie11 a întrebat:

Cine credeti ca are vocea mai buna dintre :Selena Gomez, Ashley Tisdale, Demi lovato si Miley Cyrus

Răspuns Câştigător
| broscutsaaa a răspuns:

1.Miley Cyrus.
P. S: Nu e dupa preferinte, este dupa voce.
2.Demi Lovato canta si ea bine, dar live ii tremura vocea.
3.Ashley Tisdale, destul de bunicica, avand in vedere ca stie sa faca si live.
4.Selena Gomez... Sorry, e draguta, dar mult prea comerciala. In fiecare melodie, vocea ei suna altfel.
Oricum, toate 4 sunt dragute la prima vedere, dar live se vede totul. happy

71 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Selena Gomezlove struckDe ea imi place.de altele nulove struck

| DoOdO a răspuns:

Miley cyrus

| OHmyGosh a răspuns:

Sel canta ca un ingeraslove struck

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Miley si Ashleylove struck

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Pay... Ashley Tisdale

| Sოﺁℓε a răspuns:

Selena ashley si miley

| LuS[z] a răspuns:

Miley

| Deea a răspuns:

Ashley si Miley...

| troy a răspuns:

Selena Gomez.

| troy a răspuns:

1. Selena Gomez
2. Ashley Tisdale
3. Miley Cyrus
4. Demi Lovato

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Miley cyrus

si

selena gomez

nonname sa stii ceva cauta pe youtube tell me cu selena

| Butsilee a răspuns:

Miley bine inteles ashley tisdale din cate stiu eu nu a scos decat vreo 2-3 melodii deci nu se pune laughing si de celelalte doua nu imi place :-& au o voce dusa la extreme straight face

| orlando_7324 a răspuns:

1. Miley
2. Ashley
3. Selena
4. Demi

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

1. "astea" nu au jucat la "cateva " filme ( pentru ca nu au jucat numai la disney ). 2. ashley tisdale are o multime de melodii ( vreo cateva albume mi se pare ) - astea erau rasp pentru utilizatorii care vor sa se puna in tema... 3. aici nu ne luam dupa care e mai "smekera" sau care ne place ci dupa cine canta mai bine si 4. eu o ador pe miley pentru tot ce inseamna ea insa sunt de parere ca demi lovato are o voce putintel mai puternica si poate sa cante si note foarte ridicate fara sa-i faca vocea fite. si miley poate dar mai greu. ashley tisdale are vocea destul de comerciala, si cred ca nu va putea sa cante cine stie ce live, insa se va descurca. cat despre selena pot sa spun ca desi imi place cum joaca si nu am nimic cu ea, II URASC VOCEA : este foarte editata si nu poate canta live fara sa greseasca o multime de note si sa falseze aproape non-stop. fara suparare dar mi se pare total deplasat sa te apuci de asa ceva cand de fapt stii ca nu ti se potriveste. parerea mea ar fi ca selena ar trebui sa se concentreze mai mult pe actorie si sa lase cantatul ( pentru ca sincer vreau sa mai am timpan mult timp de acum incolo ). deci clasamentul meu ar fi :
1. Demi
2. Miley
3. Ashley
4. Selena

| SophieLoVeKorea a răspuns:

Toate in afara de Miley... O urasc! Dar daca ar fi sa fac un clasamentacela ar fi asa:
1.Ashley Tisdale
2.Selena Gomez
3.Demi Lovato
4.Milry Cyrus

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Miley Cyrus

| swagMeOutBitch a răspuns:

Demi si ashley selena canta ca o mata stransa de coada si nici nu e frumy.e frumoasa just cand se indreapta la par ca asa ea ar arata ca draq:-P.Cat despre miley...no coment, dupa cate a facut si asta

| OnWeed a răspuns:

Poate vi se pare ciudat sa raspunda un baiat la intrebarea asta dar mie imi plac cateva melodii cantate de Ashley Tisdale si Miley Cyrus.

| dragalasica a răspuns:

Eu cred ca toate au voci aproape la fel, toate canta bine, insa la caracter cred ca selena e mai smekera!

| powergirl a răspuns:

Miley

| madalinutza a răspuns:

Demi si mileyhappy

| Deeza a răspuns:

Euwinking
dar ca sa raspund la intrebarea ta imi place mai mult cum canta ashley tisdalehappy oricum nici celelalte nu sunt mai prejoswinking

| mihaelutzamy a răspuns:

Miley Cyrus desigur.Are o voce super mega ultra buna. Vocea mea seamana cu a ei.hee hee

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Selena Gomez

Răspuns utilizator avertizat
| julia_6595 a răspuns:

Miley & Demi

| andreeaemmma a răspuns:

Wow pai o urasc pe selena cu ashley nu am nimic nici cu demi dar Miley e cea mai tare! Ii cea mai super si in primul rand unii sp ca sunt vedete pentru. ca au aparut la disney mai taceti! In primul rand intrati pe youtube si dupa aia mai vb

| andreeaemmma a răspuns:

Wow pai o urasc pe selena cu ashley nu am nik nici cu demi dar Miley e cea mai tare ! Ii cea mai super si in primul rand unii sp ca sunt vedete ptr. ca au aparut la disney mai taceti! In primul rand intrati pe youtube si dupaia mai vb