| iuuuliiannnnnnnaaaaaa a întrebat:

Cine va place mai mult?
Miley Cyrus
Selena Gomez
Ashley Tisdale
sau Demi Lovato?

22 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Buna! Cel mai mult imi place de Selena Gomez. Este o vedeta la locul ei, cuminte, buna si toate calitatile. Pe cand Miley Cyrus a inceput sa se drogheze, sa faca videoclipuri in care surprinte garderobele sexy si despre s*x(sex). Ashley Tisdale si Demi Lovato sunt si ele destul de bune ca si vedete dar nu sunt fana. Te pup! Sarbatori fericite!

| Anutza2610 a răspuns:

Miley cyrus

| TwEEty_9286 a răspuns:

Mie una miley cyrus, pentru ca are voce si cred ca oricum este mult prea criticata de prese chiar daca ea ar trebui sa fie un "model"pentru copii, hai sa fim seriosi doar nu s-o imbraca un pusti cum e imbrcata ea in can't br tamed pustilor trebuie sa le placa melodia pentru ca oricum nu stiu ei ce inseamna ce zice ea!

| HermioneLove a răspuns (pentru TwEEty_9286):

Selena Gomez
Demi Lovato
Ashley Tisdale
Miley Cyrus.

| LoOvE a răspuns:

De cand am vazut ca se drogheaza Miley a scazut mult in ochii mei.Deci:

1.Selena

2.Ashley

3.Miley

4.Demi

| HelpBoy a răspuns:

Selena Gomez e cea mai frumoasa.
Miley sa drogat nu ati auzit?

| SEAL a răspuns:

Puma swed

| RiRi5846 a răspuns:

Demi Lovato

| LetyArob a răspuns:

Ashley Tisdale!
Este cea mai cuminte dintre toate...
Miley Cyrus s-a drogat, Selena Gomez a pozat nud iar Demi Lovato apare intr-o poza cu ipostaze incidente!
Votez ASHLEY!

| HermioneLove a răspuns (pentru LetyArob):

Cine te-a mintit in halul asta ca Sel ar fi pozat nud? straight face

| ChishyyAlle a răspuns:

Mie imi plac toate! Miley e draguta, Selena are melody frumoase, Ashely este frumoasa si Demi are o voce frumoasa. Ce sa spun, nu-mi bat joc de intrebarea ta si imi place de toate.Fiecare are o vedeta preferata, dar mie imi plac toate:Miley, Selena, Ashley si Demi.

| PunkLollipop98 a răspuns:

Miley Cyrus.Si Ioana daca ai auzit de revista BRAVO si ai fi cumarat ultimul numar ai fi vazut dovezi clare ca nu era Miley in acele poze.In fine ce tot va luati de Miley.Parca restul(selena, demi, ashley) ar fi usa de biserica.

| xLikeTpu a răspuns:

Bună!
Pamela Anderson.

| Rey578_2559 a răspuns:

Demi Lovato!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus are o voce extraodinara dar nu o admir deci ei iasi da o nota de 6, Selena Gomez are si ea o voce extraodinara, frumoasa si melodioasa, deci ei iasi da nota 9+, lui Ashley iasi da nota 9- si lui Demi iasi da un 10.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.selly
2.ashley
3.demi
si 4 proasta de miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena, ashly

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez pentru. Miley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serlena gomes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez
cea mai frumoasa fata daca nu stii miley cirus se drogeaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovatohappy

| cipry_1476 a răspuns:

Ashley Tisdale