| Asyul95 a întrebat:

Multa lume spune ca jocul sims e cel mai super!
Nu stiti, care e mai tare parte :Sims1/2/3?

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

Nu știu ce să zic, mie îmi place mai mult sims 2, păcat că are grafica slăbuță față de sims 3. Mie nu îmi plac figurile oamenilor în Sims 3!
Folosesc mai mult sims 2 deoarece mi se pare mai ușor de manevrat, dar sincer sims 3 e mai frumos.

6 răspunsuri:
| Biu a răspuns:

Te asigur ca Sims 3, e cel mai nou si poti face mai multe decat in 1 si 2. happy

| Aliiiiiiii a răspuns:

3,dar nu imi place pentru ca e mai nou decat 2 dar e mult mai frumos.

| レクス a răspuns:

Eu prefer sa joc The Sims 2.Are o grafica mai buna si simsii pe care ii creezi nu sunt urati ca in Sims 3.

| Biiiiiia a răspuns:

Buna:*
Din moment ce a iesit sims 3 e normal ca cel mai "tare" e 3.
Cum si 2 este mult mai bun ca 1 asa si 3 e muult mai bun ca 2.
Bye:*

| RadXx a răspuns:

3d sex vila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: