| lovelybones a întrebat:

Neata!
Imi puteti spune prorecle pentru numele: Daiana, Ioana, Laura.Va rog frumos.
Multumesc happy

9 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Daiana- dydy, dia
ioana-oni,
laura- laurica, lau

| Roby67 a răspuns:

Naiada, Naioa, Ruala.
Cu placere happy

| daiana a răspuns:

Pe mine ma cheama daiana... mi se zice de aia, day si daiana laughing)

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Daiana- Gyanna
yoana- bibilush, one, ionuta, onuta Oana, Io, Onutza, Onu, Ana, Ioa, Oni, Yoko, Ionutza, Yoyo
Laura-didi, laurica, Dydee, Dienutza, Deedee, lory, Laurici, Loly, Lau, Lalli, Lauriciu
FuDiTSa; X?

| cockie_green a răspuns:

Daiana:
dia
iana
de aia
anaiada

ioana:
oana
si nu mai stiulaughing

laura:
laurici
laurika
lau
lara
lala

| ChocolateDroid a răspuns:

Daiana - Daia, Dya, Ana, Anne, Diana, Didi, Dienutza, Anny
Ioana - Yoyo, Ionny, Oana, Ionishor, Ionitza, Oitza laughing
Laura - Cioko (cioko Laura laughing.) Lola, Lara, Lala, Aura, Aurici, LAurici, Larisor-Lantisor... Mai sunt dar nu mai imi aduc aminte big grin

| Etelca a răspuns:

Pe mine ma cheama ioana si iti spun poreclele mele:eu si ioa:la amandoua accentul pe I

| Biaaaa a răspuns:

Daiana-Dyu.
Ioana-Iwana
Laura-Laurici

| just me :) a răspuns:

Pe mine ma cheama Ioana si mi se zice:

ioio

ioa

ionuta

... mie imi place doar ioio