| sebiguli a întrebat:

Neata TPU.Ieri mi-am bagat si eu pe iphone 3gs extraoptiunea web'n'walk si nu imi merge internetul.Am mai avyt cartela frog pe el si mi-a mers.Va rog sa imi spuneti si mie ce sa fac ca sa imi mearga netul. Funda

Răspuns Câştigător
| Roxxxannna a răspuns:

Buna. si eu am iphone 3gs. deci trebuie sa ai wireless in casa in care locuiesti si sa ai cont de pe Ituneswinking. bagi user si parola. eu mi-am bagat si aplicatii cu installous si appshare. Intrii pe cydia descarci installous si apoi intrii in Mail. apoi selectezi linkul dorit. de ex " google.ro". Este cam greu de umblat cu iphonelaughing eu mi-am dat seama de pe un video de pe youtube. Intra pe youtube si scrie installous si o sa vezi pasii pe care sa-i urmezi. bafta :*. fundabig grin?