| bau0217 a întrebat:

Am luat o cartela frog, am bagat extraoptiunea cu nelimitat net + min in frog, etc etc. Totul bine si frumos, singura problema e ca nu imi merge netulstraight face banuiesc ca trebuie configurat cumva (telefonul este galaxy s2 (i9100)) Are cineva idee de ce ar trebui sa fac? nu am reusit sa dau de un operator

1 răspuns:
| Flotzone a răspuns:

Daca ai probleme in rezolvarea acestei probleme este sugerat sa te duci la reprezentanta de la care ai primi cartela si sa ceri frumos sa fi ajutat/a cu internetul pe telefon sau pe siteul cosmote/frog. Daca raspunsul ti-a fost de ajutor poti lasa o funda. Multumesc