| Rallu a întrebat:

Neatsa TPU. Ceva idei de intrebari pentru adevar, provocare si >procent?sickdau funda. repedee :*

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Te provoc să dansezi pe populară, să imiţi o curcă, o mâţă, să faci o declaraţie de dragoste lui "x", să faci 5 flotări etc.
La adevăr e greu de spus atunci când nu cunoşti persoana, dar cred că te vei decurca tu şi fără ajutor.
Succes!

| DrunkenRat a răspuns:

A: -Ai furat vreodata ceva de la scoala sau de la serviciu?
-Ce iti displace cel mai mult la persoana din stanga ta?
P: -Te provoc sa te faci ca il ceri in casatorie pe x care sta cu noi pe banca.
-Descrie fiecare jucator printr-un cuvant. Spune primul cuvant care iti vine in minte cand te uiti la fiecare dintre ei.
-Coloreaza-ti toata palma stanga cu marker negru.
- Canta un cantec.
- Saruta un obiect din camera foarte pasional (sarut frantuzesc).
- Vorbeste cu alt accent pana la finalul jocului.
- Danseaza 1 minut ca o balerina.
- Mananca un mar suspendat de un snur.

| Yoana3 a răspuns:

Adevar:Este adevarat k iti place de?, este adv ca te numesti...
Provocare : te provoc sa imi spui ca ma iubesti, te provoc sa faci tot ce o sa-ti spun
Procente : Cat la 100% iti place de.

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Adevar sau provocare www.asp.site11.com

Întrebări recente