| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu ceva exemple de intrebari pentru jocul "Adevar, provocare,
procent, caz sau foc?"...Nu am idei... AJUTOOOR!

Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AndradaAndradaAndrada a răspuns:

Adevar : Care este cel mai penibil lucru pe care l-ai patit vreodata?
Daca ai putea sa calatoresti in trecut, ce greseala ai repara-o?
etc
...sau...
La adevar mai exista o varianta:
Este adevarat ca? (dar eu am preferat sa iti dau la prima) - dea semenea poti sa intrebi lucruri din viata personala a persoanelor cu care joci
Provocare : Joaca pentru cateva minute rolul unui cocos nebun
Gadila-l pe unul din jucatori

Procent : Cat la suta iti place nu stiu ce vedeta?
Cat la suta iti place nu stiu ce fe de mancare (bautura)?
Cat la suta iti place nu stiu ce obiect vestimentar?
etc etc
Cam atate idei am si eu...
Succes!

4 răspunsuri:
| Deni0919 a răspuns:

Melissa eu sunt noua pe TPU si nu stiu cum sa-ti dau funda aia ce zici...

| Deni0919 a răspuns:

Merci andra...sunt faine exemplele date de tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru provocare poti sa il pui sa bea apa sau orice in continuu si tu sa te prostesti pe acolo ca sa il faci sa rada!

dai funda?

| 99perfect99 a răspuns:

Cat la % o iubesti pe x e adevarat ca iti place... te provoc sa faci sa zici