| blueboy a întrebat:

Niste idei de statusuri pentru messenger misto? Cu rima daca se poate.

Răspuns Câştigător
| MihaiAndronescu123 a răspuns:

Sall nu stiu cu rime dar stiu cateva:Ma plimb cu elicopterul nu dati BUZZ ca poate se rupe elicea, Nu ma deranja ca e vai de pielea ta, Dacă mâine nu mai sunt pe mess înseamnă că am câştigat la loto.Stiu mai multe dar nu le pot spune chiar acum daca mai vrei baga id asta:mateyionescu@yahoo.com.Funda plssssssss.

3 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

M-am saturat sa plang nopti intregi.Sa-ti zic ceva si sa nu intelegi.
M-am saturat sa plang pe umarul cui apuc.Intr-0 zi din viata ta o sa ma duc!

| coregame a răspuns:

Fara rima da misto: Ingerii sun cunoscuti cu aripi dar sun si ingerii fara aripi, de pe pamant :prietenii.