| justagirlll a întrebat:

Niste siteuri cu aspecte pentru hi5 va rog. Cel mai bun site primeste

6 răspunsuri:
| justagirlll explică:

Nu cele de pe hi5!

| Aero_2277 a răspuns:

Daca sunt pe coduri HTML sau PHP nu or sa iti apara pe profil pentru ca cei care administreaza site-ul au facut in asa fel sa te folosesti ori de skinul lor ori de al tau propriu. daca vrei sa te invat cum sa iti faci singura skinuri da-mi un mesaj pe privat dar cu o conditie: sa imi dai funiditawinking te ajut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.welcome.haipa.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred eu ca o sa gasesty u aspecte pentru hi5, caut si eu de ceva vreme, dar poate ai bafta