| GiuliaTamas a întrebat:

Nu cred in din astea dar vreau sa va intreb laughing)) ce inseamna daca visezi o bomba care explodeaza in camera ta?hee hee

Răspuns Câştigător
| Gândac a răspuns:

Înseamnă că te-ai uitat pre mult la firme de groază, sau că ai prea multă imaginaţie. laughing

7 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Inseamna ca ai dat o basina in somn cand ai visat asta smug

| User a răspuns:

Bombe, bombe... blondelaughing

| GiuliaTamas explică:

Gandac cred ca ai dreptate rolling on the floor))

| FreakyFred a răspuns:

Inseamna ca o bomba va exploda in camera ta straight face

| Teils a răspuns:

Buna! Inseamna ca o sa iti "bufneasca" norocul si o sa se transforme in bani rolling on the floor
P. S: Glumeam, nu are o specificatie anume

| DanDannn a răspuns:

Inseamna ca ai visat o bomba explodand in camera ta...nu inseamna nimic

| Spike189 a răspuns:

Inseamna ca o sa ai o gramada de bani. Daca vrei sa se intample da-mi funda si intr-o luna o sa fii bogata, daca nu, chiar o sa explodeze.