| Shrek32154 a întrebat:

Nu imi merge facebookul cand dau sa intru pe contul meu imi da o porcarie sa fac nu stiu ce cu pritenii mei si nju pot intra pe cont x-( ce are imi da gen asta https://www.facebook.com/checkpoint/

1 răspuns:
| Alex_Alexutzu_1995 a răspuns:

Si eu am patit asta finca mi-am uitat parola si te ajuta 3 prieteni sati resetezi parola crying eu nu am putut cu asta tr sa vb cu păriteni in aceiasi zi sa iti deie codurile ca le primesc pe email ei si tu le schii in dreptul pers lor codul care ti lo zissad ii greu de aflat codurile fara sa ti le zicacrying