| djtom a întrebat:

Nu iti este dor de Radio Contact? Mie, da!

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pentru cine are cat de cat spirit francofon in el, ii recomand foarte calduros Radio Contact si Contact+, din Bruxelles, gasibile si pe net!

4 răspunsuri:
| Bianca26bb a răspuns:

Inainte nu ma uitam deloc...deci, nu prea big grin :*>.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pentru cine are cat de cat spirit francofon in el, ii recomand foarte calduros Radio Contact si Contact+, din Bruxelles, gasibile si pe net!

| baba a răspuns:

Sincer DA! Şi mie mi-e dor. Săptămânile trecute mi-a trecut prin minte Radio Contactul când am dat pe 96.1 şi m-am trezit cu KissFM. Era un radio de succes, nu ştiu de ce s-a renunţat la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-e dor de Uni-Fan, devenit Uni-Plus (1i+). Ascultam zi si noapte. Nu opream radioul. Aveau muzica misto, se prezenta la inceputul piesei numele melodiei si numele cintaretului/formatiei. In plus se dadeau si citeva informati despre formatie. Ajunsesem la primele acorduri, sa recunosc piesa si cintaretul si puteam sa vorbesc despre cintaret (cum s-a lansat ca artist, ce piese de succes are, in ce formatii a activat, de ce s-a despartit de formatiile respective si multe altele... ii stiam toata biografia si discografia). Eram si eu uimit de cite stiam despre formatiile in voga. Mai mult de atit, se glumea si se ridea mereu si cum eu sint fire vesela si-mi place sa glumesc, era un post croit pentru mine. Mai aveau si talkshow-ri extrem de interesante, pe care faceam tot posibilul sa nu le ratez. Era captivant. Mi-am cumparat un radio special sa pot asculta postul ala, pentru ca emitea in banda vest si radiourile din casa receptionau doar banda est. Imi pare tare rau ca nu mai exista postul ala. Cred ca era number one la vremea aia.