| DeutzaLovelyGirly a întrebat:

Nu pot sa-mi fac un id nou! Imi zice:Internet Windown Conection! Cine poate sa-mi faca un cont cu username-ul D3utza_Lovely.Girl cu parola...andreea...sau orice numai sa mi-o zica ca oricum o schimb? dau funda raspundeti plz!

Răspuns Câştigător
| ydaa a răspuns:

Iti fac eu bagama in lista pe id vechihappy yda_smile@yahoo.comwinking

2 răspunsuri:
| ktalyn178 a răspuns:

O sa-ti explic cum sa faci happy
Nu mai da parolele pe la altii cu o convingere ca le schimbi happy E mai bine
Deci, intrii pe yahoo mail, si daca esti logata deja pe un cont, delogheaza`te (coltul de sus stanga), vei ajunge pe o alta pagina, apoi dai "Sign In" (pe undeva prin dreapta sus) iar apoi iti va aparea ca o lista de messenger, si mai jos ai "Create new account" happy Si de acolo te descurci, sunt sigur happy
Succes :*

| DeutzaLovelyGirly explică:

Pai stiu cum se face, dar nu merge sc ktalyn178