| Isys a întrebat:

Nu stiu daca am nimerit categoria dar stie cineva cum se instaleaza adoble flash player 11 imi da o eroare "the procedure entry point SetDllDirectoryW could not be located in the dynamic link library KERNEL32.dll. " si nu stiu ce se intampla. Am windows2000 poate fi din cauza aceasta? Dau fundita celui/celei care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Hevnoraak a răspuns:

Windows bușit, posibil de la vechimea sau viruși dacă e cazu.Sugerez să reinstalezi windows dacă nu reușești să instalezi flash player în plus nu sigur că flash mai suportă win2000.

1 răspuns:
| DjZen a răspuns:

Probabil o fii si din cauza Windowsului incearca sa dezinstalezi de tot flash player si sa il instalezi din nou