| anonim_4396 a întrebat:

Numai stiu in ce editie...in a 3-a, 2-a sau 1 era la Romanii Au Talent un negru din Emiratele Arabe Unite, canta o melodie...Nu stiti unde gasesc videoul cu el de la emisiune?
Sau sa downloadez toata editia a 3-a...

Multumesc mult! fundita!

PS: Nu e ala care canta melodia Use Somebody... a mai fost unul

Răspuns Câştigător
| NoGooDy a răspuns:

E din ediţia a doua.
A cântat cântecul Down al lui Jay Sean.
Nu ştiu unde îl poţi găsi, însă îţi doresc baftă la căutat. Nu am posibilitatea acum s-o fac, din motive tehnice.

5 răspunsuri:
| ISaidHelloToMe a răspuns:

Poti cauta pe site-ul oficial Romanii Au Talent.winking
App super poza...:X:*

| D3nna a răspuns:

Use Somebody se numea si-l poti vedea pe siteul Romanii au talent ( ma rog scrie asa pe google si o sa gasisti )
La fel vei gasi si totii participantii

| daniela_8060 a răspuns:

Va rog sa ma ajutati cu un vot Negru Daniela http://www.ccsbotosani.ro/miss-preuniversitaria-2011-vot-miss-popularitate/ Multumesc!

Întrebări recente