| spikey1 a întrebat:

Stiti cumva cum se numea melodia aia care a fost in editia a 3a la romanii au talnet pe 4 martie o canta unu care cica venise din emiratele arabe nu am linkul ca nu stiu de unde sa-l iau dar pot va aduceti aminte cred ca melodia o canta akon daca stiti sa-mi ziceti va rog dau funda si app scuze categoria

Răspuns Câştigător
| HallyKity a răspuns:

Jay sean-ride itwinking
e super funditapuppy dog eyes

5 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Jay Sean - Ride it

| αℓє a răspuns:

Jay Sean-Ride it

| anonymus07 a răspuns:

Jay sean-ride itwinking

| emchristina a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=0BbTJjRRGs0 asta e:X.si nu e cantata de akon ci de jay sean.:)

| alina_7778 a răspuns:

Akon o canta da nu mel incearca sa intri pe romani au talent.ro