| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare de amuzament, voi cum trantiti pe cineva in zapada?

3 răspunsuri:
| CorinaClaudia a răspuns:

La cate fete am vazut trantite in zapada cred ca cel mai simplu e sa ii pui pedica laughing)))

| WeAreLegion a răspuns:

Cum te-as tranti pe tine de ciment daca mai pui iuntrebari de copil retardat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am făcut niciodată aşa ceva. Mi se pare stupid. Dacă tot vrei să trânteşti pe cineva, fă asta pe ciment, pe gresie, pe marmură, sau altceva, care să îi dea nişte dureri persoanei respective.