| Mademoiselle18 a întrebat:

Am si eu o curiozitate laughing) Intrebarea se adreseaza baietilorhappy
In general, de ce frecati fetele cu zapada? doar pentru amuzament?laughing))
P.S Stiu ca este o intrebare stupida dar ma plictisesc de moarte happy

Răspuns Câştigător
| Un1kuL a răspuns:

Unii baieti mai fac asta pentru a se apropia de o anumita fata, a impresiona etc tongue

5 răspunsuri:
| MrSoapte a răspuns:

Baietilor, le place sa le frece pe fete smugsmug

| DianaIsHere123 a răspuns:

Pentru ca se dau ei ''destepti''...ma enerveaza tare mult

| Un1kuL a răspuns:

Amuzament si distractie.....si faza e ca si fetelor le place astawinking

| Mademoiselle18 explică (pentru Un1kuL):

Da,adevarat.Unora le place happy

| Un1kuL a răspuns (pentru Mademoiselle18):

Unii baieti mai fac asta pentru a se apropia de o anumita fata, a impresiona etc tongue