| Antaury97 a întrebat:

O intrebare stupida: Cum sa nu mai sforai cand dorm? happy laughing laughing rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Giulia_7179 a răspuns:

Nu dormi pe spate si du-te la un control si vezi daca nu ai polipii prea mari. Daca ii ai prea mari trebuie sa ti scoti.

4 răspunsuri:
| 3ntzz a răspuns:

Ba happy
Ai primit cumva un mesaj cu nr ascuns de la salvati natura tongue?

A da...cum sa nu sforai thinking ori te ti de nas ori ...bha da tu nu sforai!

| Ana a răspuns:

Numai dormi happy glumesc, du-te la doctor si vezi ce iti recomanda

| x_8127 a răspuns:

Am auzit ca taiatul jugulare-i rezolva orce fel de sforait.

Întrebări recente