| CodRiNitu a întrebat:

O poveste traznita din viata ta! astept mesajele voastrebig grinhee hee

1 răspuns:
| ღKittyღ_1281 a răspuns:

1cand eram mai mica, bunicul meu imi spunea povesti,, din colilaria lui,, si odata mi-a zis ca s-a dus la capatul curcubeului si aoclo era un paradis(asta cand aveam 5 ani ) si la 7 ani eram tot la tara si plouase si aparuse dupa curcubeul si m-am dus sa caut capatul curcubeului...

2 pe la 4ani (vara) am mers la mare si cand am ajuns pe plaja m-am descaltat si am zis -aici ne descaltam sa nu murdarim plaja

3 eram la tara si m-am impiedicat de piciorul uni caine si am cazut pe puii de gaina de 2 zile...saracii pui