| elena a întrebat:

Of, m-am saturat de intrebarile cu Metin 2, nu voi primi niciodata, nicio fundita, pentru ca habar nu am, ce este Metin de nici un numar.

4 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Da. eu m-am jucat mai demult. tu esti fata, nu prea cred ca are cum sa iti placa pentru ca nici mie nu mi-a placut.

| WTFAAA a răspuns:

Metin2 este un joc mmorpg online. De gen : cresti in level, te lupti cu alti adversari. Funda?:d

| SparklyPuppyxo a răspuns:

Metin2 este un joc de descarcat, in general pentru. baieti, dar joaca sh fetele.este cu lupte,cu vraji, cu shamani, warriori etc. cauta sh pe wikipedia