| alxp a întrebat:

Nu v-ati saturat sa tot vedeti numai metin metin metin? vreau cont dau cont are cineva nu stiu ce item? pentru voi astia care jucati puneti intrebarile pe forum. primiti mai mult ajutor de acolo.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intru de obicei in sectiunea JocuriPC/Online pentru ca la asta ma pricep cel mai bine, si sincer si eu sunt saturat de toate aceste prostii.Deja Metinu`asta nu mai e un joc, e o obsesie, o boala mai bine spus.Dar ce sa le si faci, ca n-ai ce oh go on, chiar n-ai.
Noroc.

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Ba da.da trebuie sa suportamlaughing

| codrinstefan2103 a răspuns:

Mi-ai citit gândurile. Încerc pe cât de mult să filtrez întrebările cu metin și temele pentru școală dar să mor de nu am obosit. Ar trebui să scriu și eu aici probleme de hidraulică subterană sau ceva cu timpi de înjumătățire să văd dacă cele pe care le zic ei li se mai par dificile.