| Meli34 a întrebat:

Off.deci: am pe maine de rezolvat inca 3 teste a cate 3 subiecte a cate 5-6 exercitii...la mate, si nu am chef sa le fac! ce sa fac? Dau funda la cel mai bun raspunswinking

2 răspunsuri:
| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Daca ai prieten, jucativa un joc, pentru fiecare exercitiu rezolvat primesti un pupic sau un sarut mai lung o atingere mai obraznica pana ajungeti sa terminati toate testele si ajugeti sa faceti nazbatii.
Daca nu atunci incearca sa le faci impreuna cu un coleg/a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata si maine o sa stii tot la teste. apoi o sa dau o petrecere de fericire ca ai facut tot si ca vei lua 10:d