| andrei_3917 a întrebat:

Am terminat clasa a 10a si maine dau corigenta la mate. vreau sa imi spuneti daca stiti cat timp dureaza corigenta, cam cate subiecte se da si ce daca e cineva care a trecut prin asta, imi este foarte fricacrying desi m-am pregatit

6 răspunsuri:
| sufletranit_5626 a răspuns:

Oricine greseste, asa ca nu ai de ce sa iti faci griji daca ai invatat sau ai vb cu profa sau profu despre asta si niste ore, nu dureaza mai mult de 15-20 min in functie de nr elevilor si se i-a dupa nume.la mate se da doar proba scrisa asa ca e ok, si eu am dat si sunt fata dar in clasa a 7alaughing ...succes

| sufletranit_5626 a răspuns:

Ma bukur pentru tine!

| andrei_3917 explică:

Am luat corigenta happy cu nota 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai terminat-o...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu azi am dat la romana si am luat 5hee hee maine de dimineata merg sa dau la mate... e prima oara si nu stiu cum o sa fie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se dau corigentele? ma refer daca sunt probe scrise sau orale thinking
ma refer si la alte materii in afara de matematica :d