| cosminalexandru a întrebat:

Off... Sper sa nu fie sfarsitul lumii. K ei zic ca o sa fie al treilea razboi mondial pe 11.11.2010. MA TEM RAU DE TOT. Suntem pe 10.11.2010 acum si mai avem o zii de trait.sad NASPA RAU... Dar eu sper sa nu se intample asa ceva sa ne traim toata viata. Sper. sad

14 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt foarte sigur ca nu o sa inceapa nici un razboi mondial maine si nici nu o sa fie sfarsitul lumii. Daca ar fi fost dupa diversii "prooroci", pana acum lumea s-ar fi sfarsit de zeci de ori. Fii sigur ca o sa ne vedem si poimaine. Numai bine!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Hai sa fim seriosi si sa nu ne creiem singuri scenarii de doi bani, chiar daca inevitabilul se poate produce. Daca traim cu astfel de iluzii ne transformam viata intr-un cosmar.

| thealchemist a răspuns:

Nici macar nu ma mai intreb care e serios si care nu cu intrebarile despre sfirsitul lumii. eu zic doar ca e de ajuns. gata. v-ati distrat destul, presupun ca sunt multi pentru care e mai placut sa discute pe tema asta decit sa se uite la un film horror, dar e deja prea mult.
ce ar trebui sa va ingrijoreze nu e sfirsitul lumii ci al Romaniei. banii care s-au luat cu imprumut vor fi platiti de urmatoarele 2 generatii. lucrurile astea serioase nu intereseaza pe nimeni? faptul ca 2 generatii vor munci degeaba, numai ca sa plateasca risipa celor care sunt acum la putere nu e un subiect de discutat? la ce-ti foloseste sa traiesti daca stii ca oricit vei incerca nu-ti vei imbunatati viata pentru ca ai prea multe datorii de platit? eu zic ca generatia asta tinara care e obsedata de sfirsitul lumii va ajunge sa-si fi dorit sa fii fost adevarat, in loc de a trai viata patetica pe care o va avea in urmatorii ani.

| GiuliaTamas a răspuns:

Serios amulaughing)?

| magicianul19 a răspuns:

Nu te teme. nu o sa vina nimic ai sa vezi

| rolfenstein a răspuns:

E 25 nov si deja suntem la un pas de pornirea razboiului.

| xGyAx a răspuns:

laughingce fraeri

| RoooneyThePuf a răspuns:

? o sa vedem mainelaughinglaughing
mama da pesimist mai estistraight face

| anonymousxD a răspuns:

Pff. bine ca mi-ai adus aminte. acum mi-am adus aminte crying

off. sper ca nu se intampla nimic straight face. waa crying.

pff. nu stiu ce sa mai cred. sad si eu ma tem rau! crying

| pinkrulz1994 a răspuns:

Vedem maine

| Consumptive a răspuns:

E 13. 11. 2010 şi minune...trăim, doamne ce prostii aveti in cap sfârșitul lumii.nu am destule chestii pe cap, mai trebuie să am grijă şi la sfârșitul lumii...

| schlau a răspuns:

Ba, baba vanga a prezis pe calendar vechi, cu 11 zile in urma.Deci ea a prezis pe 11 noiembrie ca incepe al treilea R. M. Deci 11 +13 zile =24.pe 24 noiembrie 2010 coreea de nord a atacat coreea de sud.Acest razboi va fi exact ca primul R. M.-cauze economice, nu ca al doilea cand Hitler( Heil Hitler) a fost principalul care a inceput.

| zatz a răspuns:

Salut
inceperea celui de-al 3-lea razoimondial la prezis nostradamus in noiembrie 2010... daca ar fi sa ne gandim ca toate interpretarile catrenelor lui ar trebui sa ne speriem. ce m-a facut pe mine sa cred in asta e o babuta din bulgaria care a murit in 1996. ea a prezis cam multe care sau intamplat printre care si atacul de la 11 spetembrie 2001, criza modiala si multe altele. ce a mai prezis ea pe patul de spital inainte de moarte a fost ca pe 20 noiembrie 2010 va incepe un razboi mondial.cauza acestui razboi e asasinarea unei personalitati foarte importante pe teritoriul romaniei iar ca pe 21 decembrie 2010 se va naste al 2lea mantuitor, un copil roman...nu sunt genul de persoana care sa creada in chestii de genul dar intr-un fel ma pune pe ganduri. cel mai probabil nu o sa se intample nimic dar e ciudat ca si babuta si nostradamus au prezis aceleasi lucruri. daca e asa ne vedem pe front.am 17 ani si desi poate vi se pare prosteste ce zic si ca aberez pe aici consider ca nu am ce face cu viata mea.nu,nu sunt blazat dar tot ce am incercat pana acum a iesit prostlaughingsi pana la urma de ce sa mor bombardat acasa si sa nu mor pe front.va mai spun ca intotdeauna mi-am dorit sa merg in legiunea straina sau sa lupt in razboi.asta incepand de la 4 5 ani cand am vazut primul film cu ww2. puteti sa faceti misto.chiar nu ma deranjeaza.fiecare cu parerile si conceptiile lui.

Răspuns utilizator avertizat