| doru_ioan a întrebat:

Pe ce site pot asculta muzica?

Răspuns Câştigător
mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Sau http://www.deezer.com...

11 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Pe www.trilulilu.ro sau poti urmari videoclipurile pe www.youtube.com.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Si eu, la fel ca mike iti propun trilulilu.

| mariusres a răspuns:

Www.lastfm.com (selectezi artist sau tag, iti creeaza playlisturi foarte variate)

daca nu iti place incearca www.grooveshark.com (are meniu foarte practic)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://boom-file.com/ - asculti, descarci - totul gratis, fara timp de asteptare sau coduri de introdus, si fara reclame stresante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand www.ascultaonline.ro
mi se pare foarte bine organizat si ai acolo o gramada de melodii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.beatport.com cel mai tare si gasesti si muzica aparuta cu o ora in urma incearca semnat un dj

| Harp a răspuns:

Poti si pe http://zookyfriends.com
Eu mi-am facut 2-3 playlisturi si le ascult cand am nevoie, fara sa descarc ceva in calculator sau cine stie ce. :D

| 074320 a răspuns:

Radionecenzurat.com