| Friendd a întrebat:

Pe ce site pot sa am un jurnal propriu? Adica sa il am pe calculator, cu parola daca se poate.

3 răspunsuri:
| EuDarii a răspuns:

nu iti trebuie site! dai click dreapta pe o parte a desktopului si dai la new si alegi journal document!

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Lol pai iti faci un word sau notepad sau ce ai tu si gata si daca nu ai calculator personal il ascunzi si tu laughing

| mike_8594 a răspuns:

Incearca pe www.facesilver.com E de curand situl iar la optiunea din dreapta sus *INDICII* ai ultima optiune de jos JURANALUL PERSONAL. De pe prima pagina cand iti faci contul alege sa fie in limba romana. Poate e ceea ce cauti. Succes!