| Aiied a întrebat:

Pe cine dispera melodia Dan Balan-Chica bomb mana sus!?

Răspuns Câştigător
| LNK a răspuns:

Salut!
Pot sa ridic ambele maini?
Aud melodia asta la TV de cel putin 10 ori pe zi, e extrem de stresant. Cand aud inceputul, schimb canalul cu viteza luminii.
Nu stiu de ce e asa de difuzata, melodia nu e cine stie ce, iar de clip nici nu se mai pune problema.

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu mai rau ca Pitbull-Hotel Room Serviceraised eyebrows

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu o suport, cand o aud schimb programu e oribila, ridic si picioarelehee heenu, numa mana.

| Deea a răspuns:

Mie-mi place.

| madalicious a răspuns:

O adooooooooooor. Chiar daca e exasperanta pentru ca o vad peste tot imi place cine o canta imi plac versurile si tipele din video. E fain. happy

| Zâmbărici a răspuns:

Melodia e naspa rau. dar gagica no commentrolling on the floor

| vlad93fcv a răspuns:

Cea mai penala melodie posibila. pur si simplu oribila, iar clipul de 2 bani

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Melodia asta= Bleah! Mai dezgustatoare ca matematica!

| didu_5680 a răspuns:

Pariez pe 3 fundite si juma' laughinglaughing ca daca postez o intrebare de genul "Cui ii place melodia Dan Balan - Chica bomb? [funditaaaaa mareeee!]" ar raspunde toti ca e belea si ca e tare clipul, si chestii de genul asta, doar sa primeasca si ei o amarata de fundita laughinglaughinglaughing {NU RASPUND PENTRU FUNDITE!} pace!winking apropo - e tare piesawinkingwinking

| camelia1812 a răspuns:

Daaaa ridic cate mainii vreilaughingsi picioarelaughingmda stiu deci nu o mai suportttt!

| Sebby_6032 a răspuns:

Cea mai naspa melodie din istoria muzicii

| ady2607 a răspuns:

Melodia nu m-a placut niciodata, inca de la inceput mi-am manifestat dezgustul. Dar fetele alea...aici e alta problema, alea nu vor inceta niciodata sa-mi placa. Videoclipul e bun, pervers, asa cum imi place.happy

| alisaaa a răspuns:

E oribilalaughing), si ce ma mai enerveaza in plus e faptul ca cica dan balan canta melodia pe cand de fapt el spune in toata mel numai chica bombrolling on the floor)) restul (adica toata melodia) o canta fata aceea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu-mi place [-x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma terorizeaza de-a dreptul de cate ori se intampla sa o audlaughing asa ca ridic ambele maini ca Elenuta cea de mai suswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa ridic cate mainii vreilaughingsi picioarelaughingmda stiu deci nu o mai suportttt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie-mi place! voua oare de ce nu va place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine! o urasc1!

| vali_6207 a răspuns:

Uuuuuuuu nu o mai suport, la inceput era fain oarecum dar acum yeahk si cel mai rau ca la iubi iii place ~x(~x(~x(~x(~x(

| alex21_2143 a răspuns:

Si eu faceam ca Elena, partea proasta e cam 3 canale d emuzica unu dup alatu si de cele mai multe ori e pe 2 dintre ele in acelasi timp ~x(

chica

| Ianna_4814 a răspuns:

Naspa rau de tot.