| laraandy a întrebat:

Va place melodia lui dan balan-chica bomb? mie imi place f mult:X:X:

22 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

E super tarehappy

| ViVi a răspuns:

E buna sa faci sport pe ea sau sa dansezi... e super melodia si fetele sunt frumoasehappy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mie imi place foarte mult.

| Ecaterina a răspuns:

E superba, o ascult mai mereu e ca un '' Red Bull'' pentru mine, va fi un hit sigur, si clipul este extrem de calitativ. Dan este originalhappy

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Jalnic.
De la o melodie frumoasa aia cu "Despre tine cant...", care avea atatea versuri, atate frumusete in ea la un... cica bum, mi se pare janic. Absolut... lugubru (chiar).

| JoJo a răspuns:

Da, imi place melodia...nu cat sa o ascult ore in sir dar e draguta.
Ceea ce nu-mi place e ca se numeste "Dan Balan: chica bomb" cand de fapt mai mult canta tipa aia si el scoate doar vreo 2 sunetehee hee

| Elena1234456 a răspuns:

Nu prea... zice doar 2 cuvinte...

| deejayra a răspuns:

Mie imi plac fetele din videoclip...moama ce bune sunt

| xibalba a răspuns:

Nu. Nu-mi exprima nimic.

| Daiana_1737 a răspuns:

Da:Xchiar acu o ascultam e super:*

| Gabystelistu95 a răspuns:

Asa si asa.

| Magic a răspuns:

Daaa.....imi place mult:X:X:X:X

| Psihoyounger a răspuns:

Acum am asculatat-o dar adevarul este ca nu imi spune foarte multe. E prea banala. nu are acel ceva care sa ma faca sa o ascult ore in sir fara sa ma satur dar daca tie iti place o poti asculta.

Psihoyounger

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Da, e draguta. happy

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Eu cred ca fetele imbracate atat de sumar sunt atractia principala. Fara ele nu cred ca ar avea macar 70% din cati fani are acum.
Ce-i drept mie imi place. Momentan. Ca peste vreo saptamana, doua, o sa ma plictisesc de ea.winking

| Kidu a răspuns:

Imi place ritmul.

| M.madallina a răspuns:

Sunt putine versuri...

| Giuly_3112 a răspuns:

A adooooorr o ascult de 20 de ori pe zi

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place melodia...nu cat sa o ascult ore in sir dar e dragutatongue
Ceea ce nu-mi place e ca se numeste "Dan Balan: chica bomb" cand de fapt mai mult canta tipa aiawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar cum o downloadez?

| buli a răspuns:

Mie imi place ritmu. Nu se poate sa nu iti placa videoclipul ca baiatbig grin.