| anonim_4396 a întrebat:

Pe cine nu suportati pe TPU?
eu nu suport Miley Cyrus si Dedebatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

La cate intrebari cu Miley Cyrus s-au pus pe site, am visato vreo 2 sau 3 nopti la rand. (fara sa vreau)
Cred ca stiu si ce lenjerie poarta si ce culoare are sutienul ei.

20 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu nu urasc pe nimeni.winkingAici pe TPU suntem ca o familie big grin Nu trebuie sa uram pe nimeni happy

nony
| nony a răspuns:

Cred ca o sa fii prima pe lista mea cu insuportabili, daca mai pui intrebari din astea.winking

| andreutz a răspuns:

Na ca a venit si momentul cand pot sa afirm (fara sa mint) ca nu mai e nimeni pe TPU pe care sa nu suport...toti imi sunteti simpatici in momentul de fata happy

daniela
| daniela a răspuns:

Dragul meu nu e bine sa ai idei preconcepute... toti aici trebuie sa fim ca o familie nu antipatii sau simpatii. Stiu ca nu e posibil dar macar sa incercam pentru ca altfel am ajunge la conversatii neprincipiale.

cami
| cami a răspuns:

Sincer, e o usera. [doar atat iti zic-nimic mai mult] tongue

mlm
| mlm a răspuns:

Nu cred ca intr-o comunitate ar fi bine sa avem simpatii si antipatii, nu conteaza varsta ci bunavointa si modul de-a ajuta persoanele care au nevoie de noi, credeti ca diferenta de varsta conteaza pe acest site? Eu zic ca nu vedeti ca avem aici oameni de diverse meserii care au idei cat mai normale cu putinta, care va pot ajuta cand aveti nevoie de un raspuns cat mai real, va pot fi prieteni adevarati, de ce tot va luati de ei, incercati sa fiti buni si sa aveti idei pozitive fata de asa zisele antipatii.

| Puiutz a răspuns:

Ceau:*. ee lasa-ibig grin.sunt mai tineri. nu aia conteaza:d. important e sa ne ajutamhee hee.
:p
te pup:*

| Klara a răspuns:

Oamenii obsedati de Miley Cyrus si Hannah Montana :]
In rest va iubesc pe toti big hug :X:X

| WeLoveIceCream a răspuns:

Cine e Dede?

| msgirl a răspuns:

Mamaaaaaaaaaa... credeam k siteul asta se numeste toti pentru unu... mie mi se par simpatici toti... cu exceptzia ta...

| eliza a răspuns:

Buna! suntem o comunitate si nu ar trebui sa avem antipatii. trebuie sa ne ajutam intre noi dar mai sunt uni userii care nu prea stiu ce este COMUNITATEA. si daca mai postezi intrebari di astea alti o sa ti-o i-a in nume de rau.pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi sunt simpatici toti userii, mai ales aceia care prin postarile lor ma binedispun. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

enigmo tu tot ma binedispui tonguebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu am antipatii, desigur in afara de Mily Montana si Hana Syrus sau cam asa ceva big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A era vorba de useri? tongue Pai s ma gindesc, lasa-mi ragaz sa-i numarbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nony tu toootbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt de acord cu lizicutafrumusica!
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Tochhilar-ne cunoastem? ai ceva pesronal cu mine? daca da, atunci te rog sa-mi spui in privat.nu-mi plac oamenii lipsiti de bun simt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...Eu nu te suport pe tine!

| Tochhilar a răspuns:

Hoooooooo!, lista ar fi luuuuuuuuuungaaaaaaaaa> laughing tongue Dar, sa ne intelegem asupra unui aspect.Nu suport ca nu-si dau seama multi de pe TPU de importanta de-a ajuta si nu de-a pune pret pe ce primesc la ajutorul acordat, altfel, nu inteleg de ce sunt suparari pe nimicuri? thinking Fara a ofensa, as incepe prin a nu suporta moderatorul TPU, pentru c-a lasat intrebari complet tembele sa le fie raspuns cu tembelisme, si sa nu mai spun de cum nu respecta insasi moderatorul niste reguli, de lasa limbajul in graba sa puna stapanire si pe aici. Aveam o pretentie de la ce inseamna TOTI PENTRU UNU, indemnul acestei chemare la unitate, si odata inscris, dezamagirea mi-a zgariat retina.Nu suport ca eu_o_mare_enigma ma crede eu_o_mica_enigma. rolling on the floor))))))) tongue Si nu doar el.big grin laughing))))))) Sa presupunem ca atunci cand am intrat pe TPU si am dat funditele a fost beat (desi, nu beau de felul` meu), ce faceti, ma spanzurati? Ce conteaza daca o fundita nenorocita s-a dus la cine nu trebuia, sau un vot este nelegitim intre intrebare si raspuns? sad Fiecare, stie ca a incercat sa fie de ajutor?!?!, pai nu mai conteaza restul. Oi fi dat fundita cui nu trebuia, dar daca cel cu care voi intra in contact pentru raspunsul cel mai multumitor, va fi colaboratorul meu intr-o afacere si va avea o viata mai banoasa, oare nu-si va baga picioarele si-n toate funditele sale fara a mea? De ce priviti totul ca o fapta buna aici?, nu vedeti ca multe intrebari sunt puse la baza si se raspunde doar sa se incarce serverul TPU? Am citit raspunsuri ale eu_o_mare_enigma care sunt de om cumpatat.Sa ma fi inselat?, oi fi pripit in a aprecia un om de isprava? Poate i voi da lui eu_o_mare_enigma o mie de fundite, dar niciodata increderea mea ca este un om cumpatat.Si, atunci, ce-i mai de valoare pentru el, miile de fundite de aici, pe merit asa cum le vrea, sau o prietenie ce-i poate fi de folos o viata? Toti ce-i ce m-ati acuzat, ganditi-va ca voi mai pune intrebari, si va tin minte, si va voi ocoli, fiindca nu va mai vad ca pe TOTI PENTRU UNU.Pacat! sad