| BBiiiaa a întrebat:

Pe site-ul asta http://www.spiritulmargelelor.com/index.php?route=common /home trebuie sa fac o comanda de o anumita suma pentru a putea comanda?

Sau stiti un alt site de unde pot comanda accesorii si produse pentru fabricarea bijuteriilor hand-made?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Nu vad niciunde pe site sa scrie despre valoare minima, asta inseamna ca poti comanda de orice valoare + transport, incearca faci cont comanda ce iti doresti, de suma care ti-o doresti iar daca cumva trebuie sa ai o suma anumita te vor contacta administratori site-ului prin mail sau telefon.Succes!