| FabbFabyAna a întrebat:

Pentru a deveni reprezentant Oriflame sau Avon trebuie sa platesc? Va rog, raspuns sincer. Fundaa

Răspuns Câştigător
| clausialin a răspuns:

Iti trebuie copie dupa buletinul unuia dintre parinti in cazul in care nu ai 18 ani si atat...

5 răspunsuri:
| PsihoDee a răspuns:

Nu. eu am fost reprezentant, dar iti spun sincer ca nu se meritahappy

| Diaaaana a răspuns:

La oriflame stiu ca trebuie sa dai 5 lei la inceput pentru ca primesti un card unde ti se aduna puncte in urma comadei pe care o dai, iar daca vrei sa iti aduca catalogul acasa(prin curier sau posta)alti 7 lei(lunar atunci cand apare catalogul).Dar ca sa nu mai dai si banii astia poti sa te duci personal sa iei catalogul de la sediul lor.Pwp

| Smilee4Mee a răspuns:

Nu trebuie. Si in plus te alegi si cu oferte, cadouri...; x!
Succes!

| elenaaarion a răspuns:

La Oriflame inscrierea este gratuita! Iti pot oferi mai multe detalii pe mess chanely_sweet

| FabbFabyAna explică:

Dar pentru catalog, sa-mi'l aduca in fiecare zi dau niste bani lunar sau nu?