| xxxnuvazicxxx a întrebat:

Pentru cei care joaca metin2! Cineva mi-a spart contul ce sa fac? Cum pot sa mi-l aflu? Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

L-a spart si a schimbat parola? Ca daca a schimbat parola nu cred ca mai exista vreo cale de al recupera... sad

| eugem35 a răspuns:

Daca la spart lipestel cu ceva lipici mai bun.
ce sa faci incearca sa pui o alta parola mai grea si nu o spui la nimeni, ceva cu cifre in coada

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin email

| Hertzz a răspuns:

Voi toti sunteti niste prosti cum sa nu poata da acolo am uitat parola si ii vine pe email