| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a întrebat:

Pentru cei care sunt din Baia Mare.la liceul sanitar, nivel postliceal, specializare asistent medical generalist ce medie de admitere trebuie sa am ca sa intru la liceu? dupa ce il termin mai trebuie sa fac ceva cursuri ca sa pot deveni asistent medical?

Răspuns Câştigător
| Altair a răspuns:

Ma. ce sa zic media de admitere e de 8 cel putin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce medie trebuie sa ai ca acolo vreau sa merg si eu dar stiu ca faci 11 clase si iti da diploma dupa aceea daca vrei continu daca nu, nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tu nu esti nolmala
da trebuie sa termini cu 8
gggggggggggeeeeeeeeeeeeeeeeeoooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrgggggggggggggggggggggyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

| Juliana a răspuns:

Trebuie sa faci postliceala care este tot in incinta liceul si tine 2 ani