| AndreiDoMino a întrebat:

( Pentru cei din Bacau) ce magazine stiti de bratari impletite ( ex: pe diagonala, in V, etc.)?

4 răspunsuri:
| trifescugabriela a răspuns:

Nu sunt magazine! Alea se fac manual! Sunt cei catolici si diversi elevi care fac bratari!

| trifescugabriela a răspuns:

Te-as sfatui sa te duci la o biserica catolica din Bacau acolo intrebi de preot daca a auzi de scaut bun aia sunt cercetasi si daca iti zice ca ii cunoaste roaga sa iti faca cunostinta cu unu din capi si unu din capi te va ajuta in legatura cu bratarile impletite!

| ĿФsт a răspuns:

Stii ...eu iti pun alta intrebare (cam inutila)
in bacau nu sunt bratari mai inguste cu margele de lemn! pentru ca caut ...si nu am gasit in neamt!crying

| sasha1265 a răspuns:

Buna! Iti pot face eu. ID-ul meu este bia_judoka. Si eu sunt din Bacauhappy